History Tarihçemiz

Guangzhou Lovia Havuz & Spa Ürünleri Co, Ltd kuruldu 2004, 15 yıl ve Çin'de Lider Spa üretimi, kaliteli ve şık kaplıcalar tedarik, ihtiyacınıza göre kaplıcalar yüzmek.


Factory Fabrikamız

Guangzhou Lovia Havuz & Spa Ürünleri Co, Ltd modern üretim işletmelerinin entegrasyonu için açık sıcak küvet geliştirme ve satış konusunda uzmanlaşmış Guangzhou Huantong Industry Co, Ltd ait. Şirket, Guangzhou, Zengcheng Bölgesi, Zhongxin Kasabasındaki 45000 metrekarelik üretim tesisini aştı. Yıllar süren planlama ve geliştirme ile en büyük ölçekli, modern ve profesyonel açık hava spa üretim işletmelerinden biri haline gelmiştir.

“İnovasyon, İstihbarat, Dürüstlük, Samimi Hizmet” iş felsefesi ile şirketimiz ISO kalite standardı sertifikasını, IECQC080000, CE, SAA, ROHS, CCC ve diğer uluslararası güvenlik sertifikalarını ve çevre sertifikalarını doğrulamıştır. Hedefimiz birinci sınıf ürünler, birinci sınıf ekipman, birinci sınıf hizmet üretim üssü oluşturmaktır. Markayı daha çeşitlendirilmiş bir şekilde tanıtmayı ve ürünlerimizi daha hızlı bir lojistik ve rahat bir şekilde tüketicilere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Spa ürünlerini satan mütevazi başlangıçlarımızdan, dünyanın dört bir yanındaki ailelerin evlerinde geleceğimize kadar Lovia Spas, her bütçeye uygun bir fiyata dışarıda tadını çıkarmak için yeni yollar sunmaya devam ediyor.

Lovia Spas hikayesi sizinle devam etsin!


Product Ürünümüz

Açık hava spa, jakuzi, yüzme spa


Application Ürün Uygulaması

Ev, Otel, Tatil Köyü, Spa merkezi,


Certificate Sertifikamız

ISO IECQC080000, CE, SAA, RoHS, CCC, ETL.


Equipment Üretim Ekipmanları

Termoform Makinesi, Kabuk Takviyesi işlem hattı, Manuel kesim parlatma hattı, Montaj hattı, Hidrolik elektrik test hattı


Market Üretim Pazarı

Pazarımız Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada'da, Her yıl yaklaşık 3000 kaplıca üretiyoruz,% 60'ı Avrupa pazarından, diğerleri ise diğerlerinden.


Service hizmetimiz

İhtiyaçlarınız doğrultusunda OEM ve ODM hizmeti sunuyoruz, müşterilerimiz tarafından belirtilen şekilde spa küvetini tasarlıyor ve üretiyor. Markanın sahibi veya lisansı olan müşterinin bir fabrikanın kuruluşuna veya işletmesine katılmak zorunda kalmadan ürün (ek veya yalnızca) üretmesine izin veriyoruz. Daha da önemlisi, satış sonrası servisimiz ömür boyu garantilidir.