Jakuzi Nasıl Boşaltılır?

- Feb 08, 2021-

Jakuzi nasıl boşaltılır?

1. Genel olarak konuşursak, mevcut jakuzi için en yaygın drenaj türü ve sıçrama türü, hem de halat tipi ters vardır. Bir ters türü ise, su serbest bırakmak için kaldırabilirsiniz; sıçrama türü yukarı basarak su serbest bırakabilirsiniz, çekmece için olduğu gibi, tabii ki, bir kez çekerek su serbest bırakabilirsiniz. Jakuzi bir drenaj olmalıdır ve bir boru çok su drenaj için uygundur kurulum sırasında kanalizasyon, bağlı olacaktır.

2. Masaj küvetinde su boşaltmak için, ilk yerine drenaj borusu koymak, küvetin sıcak ve soğuk su bağlamak, küvet güç kaynağı fiş (not: iyi bir topraklama teli olmalıdır), uygun bir pozisyonda küvet koymak ve sonra cam Tutkal kullanmak duvara küvet giderir ve 24 saat sonra kullanılabilir.

3. Masaj küveti elle boşaltılırsa, çok zahmetli olacaktır. Drenaj vanasını açmak için küvetin içine bir tel çekmek gerekir. En kolay yolu, hortum su dolu ve dolu böylece küvet içine batırmak için bir hortum kullanmak ve daha sonra küvet in altına bir ucunu koymak ve zemin drenaj diğer ucunu içinde su emmek için.

4. Şimdi banyo su sıcaklığı ve banyo suyu hacmi, su alımı, ısıtma, buzzer hatırlatma, ısı koruma, artık su deşarjı ve ozon dezenfeksiyonu önceden ayarlayabilirsiniz tam otomatik kontrollü masaj küvet, vardır. Tüm işlem bilgisayar denetimi ile otomatik olarak tamamlanır. İşlem çok basit. Koşullar izin verirse, bu küvet satın almak ve tek bir tıklama ile su bırakın.


Biz bir Spas üreticisiyiz.
ODM ve OEM'i kabul ediyoruz.
Ürünlerimiz yere yerleştirilebilir veya yere monte edilebilir.
Ne kadar çok ürün isterseniz, fiyat o kadar ucuza.
Herhangi bir sorun varsa lütfen bize ulaşın.

ve joyonway sistemini seçmenizi öneririz. Balboa sisteminin teslim süresi nispeten uzundur.

Web sitemiz:https://loviaspas.en.alibaba.com/?spm=a2700.icbuShop.88.21.4c621a4eIuslL0

https://www.loviaspas.com/