Masaj ve Sırılsıklam Için Önlemler

- Feb 03, 2021-

Ne zaman masaj ve sırılsıklam istediğiniz, bu konuda bilebilirsiniz:
1. Banyodan önce bir bardak su için. Vücut ısısı artacak ve banyo sırasında ter. Terleme su kaybeder ve dehidratasyona neden olur, bu nedenle suyu doldurmak için önceden seçmek önemlidir. Vücutta az su varsa, terleme daha az eğilimli olacak, ve aşırı vücut ısısı yükselmesi riski vardır.

2. Vücudun suyun sıcaklığına uyum sağlaması için elleri ve ayakları sıcak suyla durulayın. İlk olarak, vücut sıcak su sıcaklığına alışmak için sırayla sıcak su ile uzuvları durulayın. Bu sıcaklık nedeniyle yük çok ağır ise, kan basıncında ani bir değişime neden olacak ve vücuda büyük bir yük getirmek olmasıdır. Gençlerin de buna dikkat etmesi gerekiyor.

3. Vücudunuzu ısıtmak için yaklaşık 40° C'de 5 dakika sıcak suda bekletin. İlk olarak, vücudunuzuN ısınmak için vücut ısısı biraz daha yüksek 40 ° C'de ılık suda yaklaşık 5 dakika bir banyo vücudunuzun ıslatın. Küvette banyo alma işlemini iki adıma ayırın. Yavaş yavaş vücut ısısının yükseltilmesi vücut üzerindeki yükü azaltabilir ve kan dolaşımını teşvik etmek daha kolaydır.

4. Kan damarlarını daraltmak için elleri ve ayakları soğuk suyla durulayın. Vücut sıcak olduktan sonra, kan damarları genişletmek ve kolayca ısı kaybedersiniz. Ellerinizi ve ayakları soğuk suyla durulayın. Kan damarları daraldıktan sonra, ısı kaybı azalır, böylece sıcak tutmaya devam. Soğuk suyun sıcaklığı 18°C-29°C'de tamamdır.

Jakuzide ıslatma avantajı
1. Banyoda ıslatma yatıştırıcı ve sakinleştirici etkisi vardır

Kötü uyku insanlar aslında uyku teşvik etmek için yatmadan önce sıcak bir banyo (yaklaşık 26 derece, yarım saat) alabilir. Bu yarım saat çok daha rahat ve etkili daha atmak ve yatakta dönüm ve sorun uyku yaşıyor. Mümkünse, aynı zamanda etkisini iki katına su da uçucu yağ yaklaşık 10 damla bırakabilirsiniz! (Lavanta ve biberiye iyi seçimlerdir)

2. Islık bir kozmetik etkisi vardır
Kir cilt gözenekleri bloke ve akne neden olabilir. Ciltte yeterli nem yoksa, kırışıklıklar büyümeye eğilimlidir. Bir banyo alarak, cilt doğrudan su buharı absorbe, bu nedenle cildin nem doldurma.

3. Banyo size sağlıklı bir yaşam getirebilir
Soğuk kış aylarında banyo yapmak vücudumuzun soğukluğunu giderebilir, vücudumuzdaki ısıyı artırabilir ve sağlığımız için de çok faydalıdır. Sadece bu da değil, küvet banyolarının düzenli kullanımı da cildimizde ki nemi güzelleştirmemize, nem almamıza ve cildimizdeki gözenekleri açmamıza yardımcı olacaktır.


ODM ve OEM'i kabul ediyoruz.
Ürünlerimiz yere yerleştirilebilir veya yere monte edilebilir.
Ne kadar çok ürün isterseniz, fiyat o kadar ucuza.
Herhangi bir sorun varsa lütfen bize ulaşın.

Joyonway sistemini seçmenizi öneririz. Balboa sisteminin teslim süresi nispeten uzundur.

Web sitemiz:https://loviaspas.en.alibaba.com/?spm=a2700.icbuShop.88.21.4c621a4eIuslL0

https://www.loviaspas.com/